O nas

InterHal sp. z o.o. proponuje Państwu najwyższej jakości namiotowe hale stalowe.

Nasze hale spełniają wszystkie wymogi norm, jak dla stałych obiektów budowlanych.

Nasze obiekty charakteryzują się żywotnością pokrycia do 25 lat, a konstrukcji do 35 lat.

W związku z tym, jako jedna z niewielu firm europejskich oferujemy Państwu obiekty z 10 letnią gwarancją!

Długoletnia żywotność, wynikająca z niej gwarancja, korzystna cena oraz wysoka jakość to cechy, które zapewnią Państwu wieloletnią satysfakcję z użytkowania obiektu oraz najkorzystniejsze warunki zakupu.

Zapewniamy nieporównywalnie wysoką w stosunku do innych wykonawców trwałość ( dla powłoki 15-25 lat ) oraz najwyższą jakość, co sprawia, że dla całego okresu użytkowania takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze, mimo wyższych kosztów początkowych.

Konstrukcja nośna

Szkielet stalowy oparty jest na ramach łukowych, składających się z wysokiej jakości spawanych profili stalowych. Ramy połączone są wzdłużnymi stężniami, powodującymi odporność na wiatr czy śnieg. Powierzchnie zewnętrzne galwanizowane są min. 70µ cynku.

Pokrycie ścian i dachu

Pokrowiec wykonany ze zbrojonego siatką poliestrową PCV pokrytego antystarzeniowym lakierem (gramatura 900g/m2 lub 650g/m2). Pokrowce dostarczane są w wielu kolorach ścian ( z możliwością nadruku znaku handlowego czy logo firmy ), z białym dachem, co zapewnia dobry przepływ światła, umożliwiający pracę w dzień bez korzystania z oświetlenia sztucznego.

Drzwi towarowe i wejścia

Drzwi stalowe hali wykonuje się wg indywidualnych potrzeb Klienta. W przypadku hal na materiały sypkie ( np. sól drogowa ) wysokość drzwi rozwieranych umożliwia wyjazd samochodu samozaładowczego z całkowicie podniesioną skrzynię ładunkową. W drzwiach stalowych umieszczane są wyjścia ewakuacyjne osobowe. Możliwe jest również umiejscowienie drzwi w ścianach bocznych.

Wentylacja

Otwory znajdujące się na ścianach szczytowych magazynu zapewniają niezbędną wymianę powietrza, zapobiegającą tworzeniu się wilgoci.

Trwałość magazynu

pokrowiec : 15 – 25 lat
szkielet : 30-40 lat

Osuszanie

Magazyny mogą być wyposażone w osuszacze pozwalające na stałe utrzymywanie żądanej wilgotności.